تبلیغات
چی می خوای بگو بذارم - لیگ برتر ایران جام خلیج فارس یا ایرانسل !!!؟
چی می خوای بگو بذارم
خلیج فارس Persian Gulf

لینک روزانه

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینک ثابت

صفحات جانبی

javahermarket

این وبلاگ بر اساس قوانین مدنی و حقوقی جمهوری اسلامی ایران بنا نهاده شده و خارج از آنها عمل نمی نماید.

Check Google Page Rank pagerank searchengine optimization

لیگ برتر ایران جام خلیج فارس یا ایرانسل !!!؟

عزیز‌الله محمدی رئیس سازمان لیگ برتر، در مراسم امضای تفاهمنامه با شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل، گفت: سازمان لیگ برتر و فدراسیون فوتبال ایران به منظور گسترش و توسعه درآمدزایی اقدامات جدیدی را انجام داده‌اند که به این ترتیب پس از افزایش حق پخش تلویزیونی و تبلیغات محیطی، به منظور درآمدزایی بیشتر، ایده نامگذاری برند لیگ برتر شکل گرفت.
 وی گفت: به این ترتیب، برند جام خلیج فارس و لیگ برتر با نام ایرانسل نامگذاری شد تا از این طریق به سازمان لیگ برای درآمدزایی بیشتر کمک ‌شود و هر سال نسبت به سال پیش درآمدزایی بیشتری داشته باشیم و در نهایت هزینه فوتبال از درآمد فوتبال تأمین گردد.
 همچنین در این مراسم امضای این تفاهمنامه علیرضا قلمبر دزفولی، مدیر عامل ایرانسل نیز، گفت: در توافقنامه امروز با سازمان لیگ برتر، لیگ برتر فوتبال 90 -91 به نام ایرانسل نامگذاری شد که با توجه به ضریب نفوذ بالای ایرانسل بین جوانان، مشارکت ایرانسل در این جام باعث شور و نشاط بیشتری در لیگ می‌شود و در عین حال محتوای بیشتری نیز چاشنی این دوره لیگ خواهد شد.
 قلمبر دزفولی در پاسخ به مبلغ قرارداد با سازمان لیگ برای نامگذاری لیگ 90 -91 به نام ایرانسل، گفت: قرارداد مستقیم ایرانسل با سازمان لیگ نیست و قرارداد با شبکه برتر سبز که مدیریت انحصاری تبلیغات لیگ را برعهده دارد، بسته شده است که قرارداد کل شامل بهره‌مندی از تبلیغات محیطی، تبلیغات تلویزیونی و تبلیغات اطراف زمین است.
 وی همچنین پس از امتناع از اعلام مبلغ کل قرارداد تبلیغات ایرانسل با شبکه برتر سبز در این دوره لیگ برتر، در حالی که شرکت متبوع خود یک سوی قرداد مذکور است، اعلام رقم قرارداد را به اختیار سازمان لیگ برتر و شبکه برتر سبز گذاشت.
 سپس محمدی در مقابل پرسش‌های بسیار در خصوص مبلغ قرارداد، گفت: ماحصل قرارداد ایرانسل با سازمان لیگ و آنچه که از این قرارداد به سازمان لیگ برتر پرداخت می‌شود، 2 میلیارد و 750 میلیون تومان است. 
  به این ترتیب با پرداخت 2 میلیارد و 750 میلیون تومان، لیگ برتر فوتبال ایران به نام اپراتور دوم تلفن همراه کشور، نام‌گذاری شد.

 بنا بر این گزارش، این نشست با بیش از دو ساعت تاخیر و در حالی که برخی از خبرنگاران سال کنفرانس را ترک کرده‌ بودند، آغاز شد و در این مدت، علت تاخیر دو ساعته مدیران لیگ برتر و ایرانسل، ترافیک بازنشدنی شهر تهران عنوان می‌شد.

درباره وبلاگ

جک ها و پیامک ها و کلیه مطالب خود را در نظرات بنویسید تا با نام خودتان در وبلاگ به نمایش در آید.
مدیر وبلاگ : FSD

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • کدام خواننده از نظر شما بهتر از بقیه هستش؟


نویسندگان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :