تبلیغات
چی می خوای بگو بذارم - مرفاوی می رفت اخراجش می کردیم؟!!؟
چی می خوای بگو بذارم
خلیج فارس Persian Gulf

لینک روزانه

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینک ثابت

صفحات جانبی

javahermarket

این وبلاگ بر اساس قوانین مدنی و حقوقی جمهوری اسلامی ایران بنا نهاده شده و خارج از آنها عمل نمی نماید.

Check Google Page Rank pagerank searchengine optimization

مرفاوی می رفت اخراجش می کردیم؟!!؟

عبدالرضا داوری در خصوص شکست 2 بر یک خانگی مس کرمان برابر فجرسپاسی عنوان کرد: اتفاقات و درگیری‌های به وجود آمده میان مربیان و بازیکنان با خبرنگاران و هواداران و اعتراض تماشاگران،‌ به علت عدم توانایی کادر فنی و مدیریت باشگاه در کسب نتایج بود.

وی در مورد استعفای مرفاوی خاطرنشان کرد: قاعدتاً پس از کسب این نتایج باید این اتفاق رخ می‌داد و اگر استعفا هم صورت نمی‌گرفت ما مرفاوی را برکنار می‌کردم. همچنین نژادزمانی مدیرعامل باشگاه را برکنار کردم زیرا این افراد نتوانستند آنچه انتظار داشتیم را برآورده کنند.

رئیس هیئت مدیره باشگاه مس افزود: تیم نیازمند شوک جدیدی است که باید به آن داده شود. در حال حاضر برای مدیریت باشگاه حاج‌اسماعیلی یکی از معاونین را به عنوان سرپرست موقت انتخاب کردم تا در چند روز آینده تصمیم قطعی خود را اتخاذ کنم.

وی درباره جایگزین صمد مرفاوی تصریح کرد: ما با فلمینگ قرارداد داریم و در حال حاضر وی را به عنوان سرمربی موقت تیم مس انتخاب خواهیم کرد تا در آینده با او مذاکرات لازم را انجام دهیم و شرایط وی را بسنجیم و در صورت استاندارد بودن با خواسته‌‌های باشگاه هدایت تیم را برعهده بگیرد.

داوری در مورد رفتار برخی بازیکنان مس به فارس گفت: کرمان مهد فرهنگ و یکی از قطب‌‌های تمدن به شمار می‌آید. برای ما آنچه مهم است، اخلاق بازیکن است برد و باخت پس از آن اهمیت دارد. مطمئن باشید با بازیکنانی که به فرهنگ استان خدشه وارد کردند برخورد خواهیم کرد و اجازه نمی‌دهیم که به راحتی بتوانند چنین رفتارهایی را انجام دهند. به هیچ عنوان با آنها مماشات نمی‌کنیم و برای این موضوع کمیته خاصی را تشکیل می‌دهیم تا در مورد آن رسیدگی کنند.

داوری اظهار داشت: حسن واحدی را به عنوان نماینده ویژه خود منصوب می‌کنم تا با اختیارات تام در کرمان بتواند تمام وضعیت تیم را زیر نظر بگیرد و تیم را از بحران کنونی خارج کند.
 
آقای عزیز شما اخراج کن آخه فقط خراب کردن آسونه ساختن سخت و از ... گشاد شما این کار ساخته نیست زیاد تلاش نکن خوب خراب می کنی ادامه بده البته کارگر افغانی بهتر از شما کار می کنه مراقب باش اخراجت نکنن یکی از اونا بیارن بجای شما.

درباره وبلاگ

جک ها و پیامک ها و کلیه مطالب خود را در نظرات بنویسید تا با نام خودتان در وبلاگ به نمایش در آید.
مدیر وبلاگ : FSD

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • کدام خواننده از نظر شما بهتر از بقیه هستش؟


نویسندگان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :