چی می خوای بگو بذارم جک ها و پیامک ها و کلیه مطالب خود را در نظرات بنویسید تا با نام خودتان در وبلاگ به نمایش در آید. tag:http://fsd.mihanblog.com 2018-12-10T02:11:14+01:00 mihanblog.com ما - اونا - اینا 2012-01-22T06:25:29+01:00 2012-01-22T06:25:29+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/6006 FSD ما از آژیر قرمز می ترسیدیمما به شیشه خانه هایمان نوار چسب می زدیم از ترس شکستن دیوار صوتیما توی زیر زمین می خوابیدیم از ترس موشک های صدامما چیپس نداشتیم که بخوریمحتی آتاری نداشتیم که بازی کنیمما ویدیو نداشتیمما ماهواره نداشتیمما را رستوران نمی بردند که بدانیم جوجه کباب چه شکلی استما خیلی قانع بودیم به خدا?صحنه دارترین تصاویر عمرمان عکس خانم های مینی ژوپ پوشیده بود توی مجله های قدیمی یا زنانی که موهایشان باز بود توی کتاب های آموزش A.B.C.Dزنهای فیلمهای تلوزیون ما توی خواب هم روسری سرشان می کردندحت ما از آژیر قرمز می ترسیدیم
ما به شیشه خانه هایمان نوار چسب می زدیم از ترس شکستن دیوار صوتی
ما توی زیر زمین می خوابیدیم از ترس موشک های صدام
ما چیپس نداشتیم که بخوریم
حتی آتاری نداشتیم که بازی کنیم
ما ویدیو نداشتیم
ما ماهواره نداشتیم
ما را رستوران نمی بردند که بدانیم جوجه کباب چه شکلی است
ما خیلی قانع بودیم به خدا
?
صحنه دارترین تصاویر عمرمان عکس خانم های مینی ژوپ پوشیده بود توی مجله های قدیمی یا زنانی که موهایشان باز بود توی کتاب های آموزش A.B.C.D
زنهای فیلمهای تلوزیون ما توی خواب هم روسری سرشان می کردند
حتی توی کتابهای علوممان هم با حجاب بودند
ما فکر می کردیم بابا مامان هایمان ما را با دعا کردن به دنیا آورده اند
عاشق که می شدیم رویا می بافتیم
موبایل نداشتیم که اس ام اس بدهیم
جرات نداشتیم شماره بدهیم مبادا گوشی را بابا هایمان بردارند
ما خودمان خودمان را شناختیم
بدنمان را
جنسیتمان را یواشکی و در گوشی آموختیم
هیچکس یادمان نداد

و حالا گیر افتاده ایم بین دو نسل
نسلی که عشق و حال هایشان را توی شهر نو ها و کاباره های لاله زار کرده بودند
و نسلی که دارد با فارسی وان و من و تو و ایکس باکس و فیس بوک بزرگ می شوند
و هیچکدامشان مارا نمی شناسند و نمی فهمند و تازه این نسل خود را نسل سوخته میداند.
چه
دیگر فرقی هم نمیکند.
همه در یک دیگ داریم با هم میجوشیم.
]]>
سه چیز غیر ممکن در دنیا: 2012-01-22T06:23:14+01:00 2012-01-22T06:23:14+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/6005 FSD سه چیز غیر ممکن در دنیا:- شما نمی توانید تعداد موهای خود را بشمارید....- شما نمی توانید چشمان خود را با صابون بشویید....- شما نمی توانید در حالیکه زبانتان بیرون است نفس بکشید..!!!... لطفا اون زبون مبارک رو بدید تو، الان دور از جوون با اینکارتون شبیه یک سبک عقل شدید!! سه چیز غیر ممکن در دنیا:

- شما نمی توانید تعداد موهای خود را بشمارید....

- شما نمی توانید چشمان خود را با صابون بشویید....

- شما نمی توانید در حالیکه زبانتان بیرون است نفس بکشید..!!!

... لطفا اون زبون مبارک رو بدید تو، الان دور از جوون با اینکارتون شبیه یک سبک 

عقل شدید!!
]]>
پسر معمولی / جنتلمن 2012-01-22T06:21:38+01:00 2012-01-22T06:21:38+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/6004 FSD یک پسر معمولی سعی میکنه حسادت دوست دختر شو نسبت به دخترهای دیگه تحریک کنه !!! اما یک جنتلمن واقعی سعی میکنه حسادت دخترهای دیگه رو نسبت به دوست دخترش تحریک کنه......!! یک پسر معمولی سعی میکنه حسادت دوست دختر شو نسبت به دخترهای دیگه تحریک کنه !!! اما یک جنتلمن واقعی سعی میکنه حسادت دخترهای دیگه رو نسبت به دوست دخترش تحریک کنه......!! ]]> فناوری نانو 2012-01-22T06:19:54+01:00 2012-01-22T06:19:54+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/6003 FSD غضنفر اینا از قرنها پیش با فناوری نانو آشنا بودند !نانو خیار ، نانو گوجه ، نانو رب ، نانو هندوانهنانو خربزه ، نانو ماست ، نانو آبدوغ ، نانو بادمجان !و همچنان پیشرفت ادامه دارد ! غضنفر اینا از قرنها پیش با فناوری نانو آشنا بودند !

نانو خیار ، نانو گوجه ، نانو رب ، نانو هندوانه

نانو خربزه ، نانو ماست ، نانو آبدوغ ، نانو بادمجان !

و همچنان پیشرفت ادامه دارد !
]]>
فرهنگ لغت ایرانی 2012-01-22T06:18:38+01:00 2012-01-22T06:18:38+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/6002 FSD فرهنگ لغت ایرانی:گه نخور:اجازه بده اول من حرف بزنمگه بخور:اول شما صحبت کنیدگه خوردی:با نظر شما مخالفمگه:با شما هستمهیچ گهی نیستی:هنوز به تجربه نیاز داریهر گهی میخوای بخور:هر طور مایلی تصمیم بگیرنمیتونی گه بخوری:کاری بلد نیستی فرهنگ لغت ایرانی:
گه نخور:اجازه بده اول من حرف بزنم
گه بخور:اول شما صحبت کنید
گه خوردی:با نظر شما مخالفم
گه:با شما هستم
هیچ گهی نیستی:هنوز به تجربه نیاز داری
هر گهی میخوای بخور:هر طور مایلی تصمیم بگیر
نمیتونی گه بخوری:کاری بلد نیستی
]]>
قبض آب 2012-01-22T06:17:56+01:00 2012-01-22T06:17:56+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/6001 FSD قبض آب غضنفر زیاد میادبه بچه هاش میگه ، فردا که رفتم پرینت آب رو گرفتممعلوم میشه کی هی میره دستشویی !! قبض آب غضنفر زیاد میاد
به بچه هاش میگه ، فردا که رفتم پرینت آب رو گرفتم
معلوم میشه کی هی میره دستشویی !! ]]>
ارسال پیامك های خنده دار و جك 2012-01-22T05:58:02+01:00 2012-01-22T05:58:02+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/6000 FSD سیستم ارسال پیامك وبلاگ راه اندازی شد.عزیزان در پی اختلالات بوجود اومده در سیستم ارسال پیامك های خنده دار و جك كه قرار بود چندی پیش راه اندازی شود اینبار سیستم راه اندازی و چك گردید اما متاسفانه بانك اطلاعات شما همراهان گرامی از حافظه سیستم پاك شده و از شما دوستان تقاضا می شود مجدد مشخصات خود را برای ما ارسال نمایید لطفا به دوستان دیگر خود نیز كه برای سیستم ارسال جك (جوك) تمایل دارند اطلاع رسانی نمایید.شایان ذكر است تمامی هزینه ها بر عهده ما بوده و شما بابت عضویت در این سیستم هیچ مبلغی نمی پرداز سیستم ارسال پیامك وبلاگ راه اندازی شد.

عزیزان در پی اختلالات بوجود اومده در سیستم ارسال پیامك های خنده دار و جك كه قرار بود چندی پیش راه اندازی شود اینبار سیستم راه اندازی و چك گردید اما متاسفانه بانك اطلاعات شما همراهان گرامی از حافظه سیستم پاك شده و از شما دوستان تقاضا می شود مجدد مشخصات خود را برای ما ارسال نمایید لطفا به دوستان دیگر خود نیز كه برای سیستم ارسال جك (جوك) تمایل دارند اطلاع رسانی نمایید.

شایان ذكر است تمامی هزینه ها بر عهده ما بوده و شما بابت عضویت در این سیستم هیچ مبلغی نمی پردازید.

دوستان عزیز لطف كنید مشخصات خود را وارد نمایید با فرمت ذیل در قسمت نظرات و به صورت خصوصی ارسال نمایید :


1- شماره تلفن همراه به صورت زیر :
                               -     09


2- شهر محل اقامت :
استان / شهر


3- آدرس ایمیل
(عزیزان ایمیل به طور معمول با www شروع نمی شود.)


4- عزیزان تهرانی منطقه محل سكونت :
( 1 ، 2 ، 3 ، ... ، 20 ، 21 ، 22 )


مجددا عرض می كنم این سیستم هیچگونه وجهی برای اشتراك از شما اخذ نمی نماید و هیچ هزینه ای برای شما ندارد.
]]>
مرد واقعی و مسلمان واقعی 2011-12-30T15:09:24+01:00 2011-12-30T15:09:24+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/5999 FSD میگویند  وقتی رضا شاه تصمیم گرفت بانک ملّی را تأسیس کند برای بازاری ها پیغام فرستاد که از بانک ملّی اوراق قرضه بخرند. هیچکدام از تجّار بازار حاضر به این کار نشد. وقتی خبر به خانم فخرالدّوله، مالک بسیار ثروتمند، خواهر مظفّرالدین شاه و مادر مرحوم دکتر امینی رسید، به رضاشاه پیغام فرستاد که مگر من مرده ام که می خواهی از بازار پول قرض کنی ؟ من حاضرم  در بانک ملّی سرمایه گذاری کنم. و به این ترتیب بانک ملّی با پول خانم فخرا میگویند  وقتی رضا شاه تصمیم گرفت بانک ملّی را تأسیس کند برای بازاری ها پیغام فرستاد که از بانک ملّی اوراق قرضه بخرند. هیچکدام از تجّار بازار حاضر به این کار نشد. وقتی خبر به خانم فخرالدّوله، مالک بسیار ثروتمند، خواهر مظفّرالدین شاه و مادر مرحوم دکتر امینی رسید، به رضاشاه پیغام فرستاد که مگر من مرده ام که می خواهی از بازار پول قرض کنی ؟ من حاضرم  در بانک ملّی سرمایه گذاری کنم. و به این ترتیب بانک ملّی با پول خانم فخرالدّوله تأسیس شد.
 
یکی از قوانینی که در زمان رضا شاه تصویب شد قانون روزهای تعطیلی مغازه ها و ادارات بود. به این ترتیب هر کس به خواست خود و بدون دلیل موجّهی نمی توانست مغازه اش را ببندد. روزی رضاشاه با اتوموبیلش از خیابانی می گذشت که متوجّه شد مغازه ای بسته است. ناراحت شد و دستور داد که صاحب آن مغازه را پیدا کنند و نزد او بیاورند. کاشف به عمل آمد که صاحب مغازه یک عرق فروش ارمنی است. آن مرد را نزد رضاشاه آوردند. شاه پرسید: پدر سوخته چرا مغازه ات را بسته ای؟ مرد ارمنی جواب داد قربانت گردم امروز روز قتل مسلم بن عقیل است و من فکر کردم صلاح نیست در این روز عرق بفروشم. شاه دستور تحقیق داد و دیدند که حقّ با عرق فروش ارمنی است. آنوقت رضا شاه عرق فروش را مرخص کرد و رو به همراهانش کرد و گفت:
"در این مملکت یک مرد واقعی داریم آنهم خانم فخر الدوله است و یک مسلمان واقعی داریم آنهم قاراپط ارمنی است.
]]>
بهره وری 2011-12-30T15:06:26+01:00 2011-12-30T15:06:26+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/5998 FSD داستان جالب بهره وری مورچه هر روز صبح زود سر کار می رفت و بلافاصله کارش را شروع می کرد با خوشحالی به میزان زیادی تولید می کرد رئیسش که یک شیر بود، ازاینکه می دید مورچه می تواند بدون سرپرستی بدین گونه کار کند، بسیار متعجب بود.بنابر این بدین منظور سوسکی را که تجربه بسیار بالایی در سرپرستی داشت و به نوشتن گزارشات عالی شهره بود، استخدام کرد. اولین تصمیم سوسک راه اندازی دستگاه ثبت ساعت ورود و خروج بود. او همچنین برای نوشتن و تایپ گزارشاتش به کمک یک منشی نیاز داشت. عنکبوتی هم داستان جالب بهره وری 

مورچه هر روز صبح زود سر کار می رفت و بلافاصله کارش را شروع می کرد با خوشحالی به میزان زیادی تولید می کرد 
رئیسش که یک شیر بود، ازاینکه می دید مورچه می تواند بدون سرپرستی بدین گونه کار کند، بسیار متعجب بود.
بنابر این بدین منظور سوسکی را که تجربه بسیار بالایی در سرپرستی داشت و به نوشتن گزارشات عالی شهره بود، استخدام کرد.

 اولین تصمیم سوسک راه اندازی دستگاه ثبت ساعت ورود و خروج بود. او همچنین برای نوشتن و تایپ گزارشاتش به کمک یک منشی نیاز داشت. عنکبوتی هم مدیریت بایگانی و تماسهای تلفنی را بر عهده گرفت.

 شیر از گزارشات سوسک لذت می برد و از او خواست که نمودارهایی که نرخ تولید را توصیف می کند تهیه نموده که با آن بشود روندها را تجزیه تحلیل کند. او می توانست از این نمودارها در گزارشاتی که به هیات مدیره می داد استفاده کند.

 بنابراین سوسک مجبور شد که کامپیوتر جدیدی به همراه یک دستگاه پرینت لیزری بخرد. او از یک مگس برای مدیریت واحد تکنولوژی اطلاعات استفاده کرد 

 مورچه که زمانی بسیار بهره ور و راحت بود،  از این کاغذ بازی و جلساتی که بیشترین وقتش را هدر می داد متنفر بود.
 
 شیر به این نتیجه رسید که زمان آن فرا رسیده که شخصی را به عنوان مسئول واحدی که مورچه در آن کار می کرد معرفی کند 
 این سمت به جیر جیرک داده شد . 
 اولین تصمیم او هم خرید یک فرش و نیز یک صندلی ارگونومیک برای دفترش بود. این مسئول جدید یعنی جیر جیرک هم به یک عدد کامپیوتر و یک دستیار شخصی که از واحد قبلی اش آورده بود، به منظور کمک به برنامه بهینه سازی استراتژیک کنترل کارها و بودجه نیاز پیدا کرد.

 اکنون واحدی که مورچه در آن کار می کرد به مکان غمگینی تبدیل شده بود که دیگر هیچ کسی در آن جا نمی خندید و همه ناراحت بودند.

 در این زمان بود که جیر جیرک، رئیس یعنی شیر را متقاعد کرد که نیاز مبرم به شروع یک مطالعه سنجش شرایط محیطی وجود دارد.

 با مرور هزینه هایی که برای اداره واحد مورچه می شد، شیر فهمید که بهره وری بسیار کمتر از گذشته شده است. بنابر این او جغد که مشاوری شناخته شده و معتبر بود را برای ممیزی و پیشنهاد راه حل اصلاحی استخدام نمود.

 جغد سه ماه را در آن واحد گذراند و با یک گزارش حجیم چند جلدی باز آمد، نتیجه نهایی این بود: تعداد کارکنان زیاد است.

 حدس می زنید اولین کسی که شیر اخراج کرد چه کسی بود؟ 
 مورچه؛ چون او عدم انگیزه اش را نشان داده و نگرش منفی داشت.
]]>
صیغه 99ساله 2011-11-20T20:09:11+01:00 2011-11-20T20:09:11+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/5997 FSD مسعود به جایگاه آمده و گفت: من و سهیلا با هم صیغه 99 ساله خوانده بودیم. من تاجر بودم وضع مالی خوبی داشتم. پس از آشنایی با سهیلا وی از من خواست اگر مایل به ادامه رابطه هستم با هم صیغه بخوانیم تا رابطه مان مشكل شرعی نداشته باشد و به گناه نیفتیم. چون خانواده پدری‌ام در خارج بودند و من خویشاوند نزدیكی در ایران نداشتم رابطه نزدیكی با خانواده سهیلا پیدا كردم. سهیلا.... مسعود به جایگاه آمده و گفت: من و سهیلا با هم صیغه 99 ساله خوانده بودیم. من تاجر بودم وضع مالی خوبی داشتم. پس از آشنایی با سهیلا وی از من خواست اگر مایل به ادامه رابطه هستم با هم صیغه بخوانیم تا رابطه مان مشكل شرعی نداشته باشد و به گناه نیفتیم. چون خانواده پدری‌ام در خارج بودند و من خویشاوند نزدیكی در ایران نداشتم رابطه نزدیكی با خانواده سهیلا پیدا كردم. سهیلا....]]> فیلتر تصویه آب انواع یخچال های ساید بای ساید و دستگاه های تصویه آب به همراه نصب رایگان 2011-11-15T02:20:20+01:00 2011-11-15T02:20:20+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/5944 FSD فروش و نصبفیلتر تصویه آب انواع یخچال های ساید بای ساید و دستگاه های تصویه آب1 - فیلتر سدیمنت 5 میکرون توضیح : قابلت حذف کلیه رسوبات آب ، شن و ماسه ، گل و لای ، زنگ زدگی لوله ها و لجن 2 - فیلتر کپسولی گرانول کربن :توضیح : قابلیت حذف کلر آزاد ، سموم کشاورزی ، تری هالومتان ها ، طعم ، رنگ و بوی نامطبوع آب 3 - فیلتر کپسولی پاست کربن :توضیح : قابلت حذف بوی بد آب ، رسوبات ، کلر ، شن و ماسه ، زنگ زدگی لوله 4 - فیلتر مینرال یا معدنی کننده :توضیح : قابلیت اضافه کردن مواد معدنی مورد فروش و نصب

فیلتر تصویه آب انواع یخچال های ساید بای ساید و دستگاه های تصویه آب

1 - فیلتر سدیمنت 5 میکرون 
توضیح : قابلت حذف کلیه رسوبات آب ، شن و ماسه ، گل و لای ، زنگ زدگی لوله ها و لجن 

2 - فیلتر کپسولی گرانول کربن :
توضیح : قابلیت حذف کلر آزاد ، سموم کشاورزی ، تری هالومتان ها ، طعم ، رنگ و بوی نامطبوع آب 

3 - فیلتر کپسولی پاست کربن :
توضیح : قابلت حذف بوی بد آب ، رسوبات ، کلر ، شن و ماسه ، زنگ زدگی لوله 

4 - فیلتر مینرال یا معدنی کننده :
توضیح : قابلیت اضافه کردن مواد معدنی مورد نیاز که در آب های لوله کشی یافت نمیشود از قبیل کلسیم ، منیزیم و..

5 - فیلتر اینفرارد یا مادون قرمز :
توضیح : حذف کردن چربی ها از خون و تنظیم نوسان PH بدن و جلوگیری از ایجاد رسوبات آب در کلیه و سیستم گوارشی

نصب رایگان برای ساکنان تهرانی در نواحی
غرب ، شمال غرب و شمال 

فیلترهای کره ای و چینی موجود می باشد.

با یک تماس ما در خدمت شما هستیم.

تلفن واحد فروش و ثبت سفارش 24 0 48 95 0939

از ساعت 9 الی 18
]]>
نیما نیک - قر و فر تعطیله 2011-11-14T19:44:57+01:00 2011-11-14T19:44:57+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/5994 FSD آهنگ جدید و فوق العاده زیبای نیما نیک به نام قر و فر تعطیله آهنگ جدید و فوق العاده زیبای نیما نیک به نام قر و فر تعطیله ]]> شاهین نجفی - بگا مگا 2011-11-14T18:38:58+01:00 2011-11-14T18:38:58+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/5993 FSD آهنگ جدید و فوق العاده زیبای شاهین نجفی به نام بگا مگا آهنگ جدید و فوق العاده زیبای شاهین نجفی به نام بگا مگا]]> اس ام اس عید غدیر 2011-11-14T18:02:20+01:00 2011-11-14T18:02:20+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/5996 FSD خواهشمند در اس ام اس های تبریك عبارت(( عید غدیر مبارك ))را به صورت كامل ذكر نمایید، زیرا هموطنان لر اقدام به چیدن سفره هفت سین می نمایند. خواهشمند در اس ام اس های تبریك عبارت
(( عید غدیر مبارك ))
را به صورت كامل ذكر نمایید، زیرا هموطنان لر اقدام به چیدن سفره هفت سین می نمایند.
]]>
فرزاد فرزین - زن 2011-11-14T17:58:18+01:00 2011-11-14T17:58:18+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/5995 FSD آهنگ جدید و فوق العاده زیبای فرزاد فرزین به نام زن آهنگ جدید و فوق العاده زیبای فرزاد فرزین به نام زن ]]> شهرام صولتی - خودم میام 2011-11-14T17:37:34+01:00 2011-11-14T17:37:34+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/5992 FSD آهنگ جدید و فوق العاده زیبای شهرام صولتی به نام خودم میامترانه : امین بامشاد | موزیک : عارف شکوری آهنگ جدید و فوق العاده زیبای شهرام صولتی به نام خودم میام

ترانه : امین بامشاد | موزیک : عارف شکوری

]]>
دعوت به كار جهت تولید انبوه قطعه ( لحیم كار نیمه ماهر ) 2011-11-11T10:55:07+01:00 2011-11-11T10:55:07+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/5991 FSD از دوستانی كه لحیم كاری بلد هستند جهت انجام كار در منزل به صورت تولید انبوه دعوت به عمل می آید.جهت كسب اطلاعات بیشتر با ما به صورت خصوصی مكاتبه نمایید و جهت دریافت پاسخ آدرس ایمیل خود را برای ما قرار دهید.با توجه به محدود بودن نفرات مورد نیاز لطفا سریعتر اقدام نمایید و در صورتی كه شخصی از نزدیكان شما توانایی این كار را دارا می باشد به ایشان اطلاع رسانی نمایید تا با ما مكاتبه نماید.تنها راه مكاتبه با ما جهت این آگهی ارسال پاسخ به صورت خصوصی در این پست می باشد.مجددا اعلام می نمایم تعداد نفرات مورد از دوستانی كه لحیم كاری بلد هستند جهت انجام كار در منزل به صورت تولید انبوه دعوت به عمل می آید.

جهت كسب اطلاعات بیشتر با ما به صورت خصوصی مكاتبه نمایید و جهت دریافت پاسخ آدرس ایمیل خود را برای ما قرار دهید.

با توجه به محدود بودن نفرات مورد نیاز لطفا سریعتر اقدام نمایید و در صورتی كه شخصی از نزدیكان شما توانایی این كار را دارا می باشد به ایشان اطلاع رسانی نمایید تا با ما مكاتبه نماید.

تنها راه مكاتبه با ما جهت این آگهی ارسال پاسخ به صورت خصوصی در این پست می باشد.

مجددا اعلام می نمایم تعداد نفرات مورد نیاز محدود می باشد.
]]>
یاس - از چی بگم 2011-10-30T19:33:52+01:00 2011-10-30T19:33:52+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/5990 FSD آهنگ جدید و فوق العاده زیبای یاس به نام از چی بگمآهنگ : سعید انصار | میکس و مستر : آرش پاکزاد

آهنگ جدید و فوق العاده زیبای یاس به نام از چی بگم

آهنگ : سعید انصار | میکس و مستر : آرش پاکزاد

]]>
آهنگ جدید و فوق العاده زیبای امیر تتلو - پیشش نمیشینم 2011-10-30T19:31:21+01:00 2011-10-30T19:31:21+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/5989 FSD آهنگ جدید و فوق العاده زیبای امیر تتلو به نام پیشش نمیشینم آهنگ جدید و فوق العاده زیبای امیر تتلو به نام پیشش نمیشینم]]> آهنگ جدید و فوق العاده زیبای محسن نامجو و محمود شریکر - شهر خاموش 2011-10-30T19:29:11+01:00 2011-10-30T19:29:11+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/5988 FSD آهنگ جدید و فوق العاده زیبای محسن نامجو و محمود شریکر به نام شهر خاموش آهنگ جدید و فوق العاده زیبای محسن نامجو و محمود شریکر به نام شهر خاموش]]> حمید عسكری به همراهی امیر ایران نژاد - دل آشوب 2011-10-30T19:27:54+01:00 2011-10-30T19:27:54+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/5987 FSD آهنگ جدید و فوق العاده زیبای حمید عسكری به همراهی امیر ایران نژاد به نام دل آشوبترانه سرا : ترانه مكرم | آهنگ و تنظیم : علیرضا افكاری

آهنگ جدید و فوق العاده زیبای حمید عسكری به همراهی امیر ایران نژاد به نام دل آشوب

ترانه سرا : ترانه مكرم | آهنگ و تنظیم : علیرضا افكاری

]]>
نیما علامه با همراهی تمین ( 25 باند ) 2011-10-30T19:23:58+01:00 2011-10-30T19:23:58+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/5986 FSD دانلود از لینک مستقیمRigth Click - Save Target ASNima Allame Ft. Tamin (25 Band) - Rooze Jodaei---------------------------------------------------------دانلود از لینک غیر مـستقیمLeft Click - Mirror Link

دانلود از لینک مستقیم

Rigth Click - Save Target AS

Nima Allame Ft. Tamin (25 Band) - Rooze Jodaei

---------------------------------------------------------

دانلود از لینک غیر مـستقیم

Left Click - Mirror Link

]]>
خیانت 2011-10-29T18:48:19+01:00 2011-10-29T18:48:19+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/5985 FSD سه تا رفیق با هم میرن بهشتنماینده خدا میاد پیششون و میگه هر کدوم از شماها توی دنیا کمتر به زنتون خیانت کرده باشید اینجا ماشین بهتری سوار میشیدنفر اول یه ده باری خیانت کرده بوده و بهش بنز میدندومی سه بار خیانت کرده بوده بهش فراری میدنسومی که خیانت نکرده بوده بهش بوگاتی میدن... روز بعد این سه نفر باهم نشسته بودن اونی که بنز سوار بود خیلی ناراحت بوددو تای دیگه بهش میگن چی شده حالا مگه ، بنز هم که بد نیستاونم میگه نه موضوع این نیستدیروز زنم رو اتفاقی دیدیم با یک دوچرخه از جلوم رد شد
سه تا رفیق با هم میرن بهشت
نماینده خدا میاد پیششون و میگه هر کدوم از شماها توی دنیا کمتر به زنتون خیانت کرده باشید اینجا ماشین بهتری سوار میشید
نفر اول یه ده باری خیانت کرده بوده و بهش بنز میدن
دومی سه بار خیانت کرده بوده بهش فراری میدن
سومی که خیانت نکرده بوده بهش بوگاتی میدن
... روز بعد این سه نفر باهم نشسته بودن اونی که بنز سوار بود خیلی ناراحت بود
دو تای دیگه بهش میگن چی شده حالا مگه ، بنز هم که بد نیست
اونم میگه نه موضوع این نیست
دیروز زنم رو اتفاقی دیدیم با یک دوچرخه از جلوم رد شد
]]>
ماه تولد شما + ماه تولد معشوقه شما = سرنوشت رابطه 2011-10-29T18:40:25+01:00 2011-10-29T18:40:25+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/5984 FSD ماه تولد شما + ماه تولد معشوقه شما = سرنوشت رابطه مرد + زن فروردین+ فروردین = پیوندی آتشین فروردین+اردیبهشت = پیوندی کاملا عشقی فروردین+خرداد = خوش دل و امیدوار فروردین+تیر = اختلاف فراوان فروردین+مرداد = شدید فروردین+شهریور = سرد و گرم فروردین+مهر = کمی غیر ممکن فروردین+آبان = خیلی با حرارت فروردین+آذر = پر از ماجرا جویی فروردین+دی = هیجانات فراوان فروردین+بهمن = شگفت انگیز فروردین+اسفند = توام با مشکلات مرد اردیبهشت و زن… اردیبهشت+فروردین = پر شور و هیجان اردیبهشت+

ماه تولد شما + ماه تولد معشوقه شما = سرنوشت رابطه

مرد + زن
فروردین+ فروردین = پیوندی آتشین
فروردین+اردیبهشت = پیوندی کاملا عشقی
فروردین+خرداد = خوش دل و امیدوار
فروردین+تیر = اختلاف فراوان
فروردین+مرداد = شدید
فروردین+شهریور = سرد و گرم
فروردین+مهر = کمی غیر ممکن
فروردین+آبان = خیلی با حرارت
فروردین+آذر = پر از ماجرا جویی
فروردین+دی = هیجانات فراوان
فروردین+بهمن = شگفت انگیز
فروردین+اسفند = توام با مشکلات

مرد اردیبهشت و زن
اردیبهشت+فروردین = پر شور و هیجان
اردیبهشت+ اردیبهشت = خیلی مناسب
اردیبهشت+خرداد = پیوندی نا موفق
اردیبهشت+تیر = اتحادی عمیق
اردیبهشت+مرداد = کاملا دوست داشتنی
اردیبهشت+شهریور = تشریک مساعی زیاد
اردیبهشت+مهر = جسمانی و شهوانی
اردیبهشت+آبان = آرام و آهن ربایی
اردیبهشت+آذر =بسیار ناهموار
اردیبهشت+دی = کمی هولناک
اردیبهشت+بهمن = خیلی قوی
اردیبهشت+اسفند = توام با جذابیت

مرد خرداد و زن
خرداد+فروردین = دارای آینده ی روشن
خرداد+اردیبهشت = پیوندی دشوار
خرداد+ خرداد = پیوندی نا پایدار
خرداد+تیر = افقی روشن
خرداد+مرداد = عافیت طلب و عیاش
خرداد+شهریور = عاشقانه
خرداد+مهر = کاملا با شکوه
خرداد+آبان = بن بست عشقی
خرداد+آذر = سراسر شادمانی
خرداد+دی = چشم در چشم نیافتد
خرداد+بهمن = دوستان خوب برای هم
خرداد+اسفند = مرهم یکدیگر

مرد تیر و زن
تیر+فروردین = پیوندی سست
تیر+اردیبهشت = محیطی راحت و مرفه
تیر+خرداد = پیوندی نا هماهنگ
تیر+تیر = رابطه ی رویایی
تیر+مرداد = هیجانی و پر زحمت
تیر+شهریور = محرک یکدیگر
تیر+مهر = زندگی پر از تلاطم
تیر+آبان = جرقه و پرواز
تیر+آذر = سراسر مشکل
تیر+دی = زوجی دلسوز
تیر+بهمن = سراسر اضطراب
تیر+اسفند = تقویت کننده ی هم

مرد مرداد و زن
مرداد+فروردین = خاطرات به یاد ماندنی
مرداد+اردیبهشت = احساسات پاک
مرداد+خرداد = زندگی پر از نشاط
مرداد+تیر = پیوندی عاشقانه
مرداد+مرداد = جنگ اراده ها
مرداد+شهریور = ازدواجشان دشوار است
مرداد+مهر = شادی بزرگ
مرداد+آبان = برخورد دو قطب
مرداد+آذز = بسیار نیروبخش
مرداد+دی = کوتاه اما شیرین
مرداد+بهمن = می تواند مشکل باشد
مرداد+اسفند = زندگی توام با جرقه

مرد شهریور و زن
شهریور+فروردین = دور از یکدیگر
شهریور+اردیبهشت = استوار و لذت بخش
شهریور+خرداد = کاملا غیر معمول
شهریور+تیر = اختلاف زیاد
شهریور+مرداد = عقاید نا همامنگ
شهریور+شهریور = سازگار
شهریور+مهر = زندگی با سختی
شهریور+آبان = هیجانات واقعی
شهریور+آذر = نیازهای مخالف
شهریور+دی = موافق و سازگار
شهریور+بهمن = تیره و گلالود
شهریور+اسفند = بهشتی


]]>
هلن به نام فقط تو نیستی 2011-10-20T09:23:56+01:00 2011-10-20T09:23:56+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/5983 FSD آهنگ جدید و فوق العاده زیبای هلن به نام فقط تو نیستیپخش اختصاصی از فازمیدهترانه : بابک صحرایی | آهنگ : یاسر محمودی

آهنگ جدید و فوق العاده زیبای هلن به نام فقط تو نیستی

پخش اختصاصی از فازمیده

ترانه : بابک صحرایی | آهنگ : یاسر محمودی

]]>
برنامه امروز قهرمانی باشگاه های آسیا 2011-09-28T05:30:43+01:00 2011-09-28T05:30:43+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/5982 FSD چهارشنبه 90/5/6ذوب آهن - سامسونگ 16:20سپاهان - السد 18:50
    چهارشنبه 90/5/6

    ذوب آهن - سامسونگ 16:20
    سپاهان - السد 18:50


]]>
امیدوار رضایی ماندنیست 2011-09-28T05:27:35+01:00 2011-09-28T05:27:35+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/5981 FSD حمد رسولی نژاد، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص نشست شب سه شنبه اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت که این جلسه موصوباتی به شرح زیر داشت:- همه اعضای هیئت مدیره ضمن تاکید بر حمایت از فتح الله زاده به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال، وی را به عنوان سخنگوی این باشگاه معرفی کردند،.ضمن اینکه قرار شد فتح اله زاده چارت سازمانی باشگاه را تهیه کرده و در چلسه هفته آینده هیئت مدیره ارائه دهد.-  در این نشست جواد زرینچه با حفظ سمت به عنوان رئیس کمیته اقتصادی باشگاه انتخاب شد ، ضمن اینکه غلامحسین فر حمد رسولی نژاد، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص نشست شب سه شنبه اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت که این جلسه موصوباتی به شرح زیر داشت:

- همه اعضای هیئت مدیره ضمن تاکید بر حمایت از فتح الله زاده به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال، وی را به عنوان سخنگوی این باشگاه معرفی کردند،.ضمن اینکه قرار شد فتح اله زاده چارت سازمانی باشگاه را تهیه کرده و در چلسه هفته آینده هیئت مدیره ارائه دهد.

-  در این نشست جواد زرینچه با حفظ سمت به عنوان رئیس کمیته اقتصادی باشگاه انتخاب شد ، ضمن اینکه غلامحسین فرزامی نیز بر امور و روابط بین الملل باشگاه استقلال نظارت خواهد کرد.

-  تعیین شد که اعضای هیئت مدیره به زودی جلسه ای با دکتر حسینی، رئیس مجمع باشگاه استقلال داشته باشند.

-  مصوب شد زرینچه و فرزامی بازدیدی از کمپ مرغوبکار داشته و گزارشی را در این خصوص به اعضای هیئت مدیره ارائه دهند، ضمن اینکه جواد زرینچه نیز باید گزارشی از تیمهای پایه استقلال تهیه کرده و در نشست هفته آینده اعضای هیئت مدیره ارائه دهد.

- در این نشست قرارشد که جلسات اعضای هیئت مدیره بصورت هفتگی و مستمر برگزار شود.

-  در این جلسه فتح اله زاده گزارش مفصلی را از تراز و مشکلات مالی باشگاه به اعضای هیئت مدیره ارائه کرد و تعیین شد که این اعضا برای حل مشکلات مالی راهکارهایی را در نظر گیرند.

- احمد رسولی نژاد ضمن بیان مطالب فوق همچنین تاکید کرد: در نشست شب سه شنبه، اعضای هیئت مدیره تعامل و همدلی خوبی با یکدیگر داشتد و همه اعضای هیئت مدیره در خصوص واگذاری مسئولیت های نظارتی و اجرایی بیشتر به دو عضو پیشکسوث این هیئت مدیره یعنی زرینچه و فرزامی به توافق رسیدند. ]]>
یک مسابقه نیمه نهایی مشخص شد و یکی دیگر امروز 2011-09-28T03:30:25+01:00 2011-09-28T03:30:25+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/5980 FSD  دو تیم الاتحاد عربستان و چونبوک موتورز کره جنوبی به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کردند. امروز الاتحاد یک بر صفر به اف سی سئول باخت و چونبوک با 6گل سرزو اوزاکا را شکست داد. الاتحاد با نتیجه یک بر صفر و بر روی تک گل مائوریسیو مولینا شکست خورد اما پیروزی سه بر یک این تیم در دیدار رفت کافی بود تا جواز صعود این تیم به مرحله نیمه نهایی امضا شود.  چونبوک هم با نتیجه پرگل ۶ بر یک به برتری رسید و مقتدرانه حضور خود را در مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها مسجل کند.  صدرنشین  دو تیم الاتحاد عربستان و چونبوک موتورز کره جنوبی به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کردند. امروز الاتحاد یک بر صفر به اف سی سئول باخت و چونبوک با 6گل سرزو اوزاکا را شکست داد. الاتحاد با نتیجه یک بر صفر و بر روی تک گل مائوریسیو مولینا شکست خورد اما پیروزی سه بر یک این تیم در دیدار رفت کافی بود تا جواز صعود این تیم به مرحله نیمه نهایی امضا شود. 
 چونبوک هم با نتیجه پرگل ۶ بر یک به برتری رسید و مقتدرانه حضور خود را در مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها مسجل کند. 
 صدرنشین لیگ کره‌جنوبی (کی‌لیگ) در دیدار رفت با نتیجه ۴ بر ۳ شکست خورده بود؛ اما در دیدار برگشت و با حمایت تماشاگران خودی موفق شد سررزو اوزاکا را با شکست تحقیرآمیزی بدرقه کند و در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۹ بر ۵ پیروز این جدال شود. 
بدون شک در این دیدار دونگ گوک لی مهاجم با تجربه و ۳۲ ساله کره‌ای‌ها بهترین بازیکن میدان بود و به تنهایی موفق شد ۴ گل را در دقایق ۴۹، ۵۶، ۶۵ و ۹۰ درون دروازه ژاپنی‌ها جای دهد، انینهو ۳۱ و هوان چو ۷۷ دیگر گلزنان چونبوک بودند در حالی که تک گل سرزو اوزاکا توسط کوماتسو در دقیقه ۷۲ به ثمر رسید.
 دو تیم دیگر نیمه نهایی از بین دو بازی السد ـ سپاهان و ذوب آهن ـ سامسونگ مشخص می شوند. کره ای ها در حال حاضر تنها یک نماینده در نیمه نهایی دارند و احتمال حذف آخرین تیمشان هم هست. السد هم با توجه به برد انضباطی مقابل سپاهان شانس زیادی برای صعود دارد اما سپاهانی ها قصد دارند در قطر معجزه کنند. ]]>
خداحافظی مجیدی از تیم ملی توسط کی روش پذیرفته شد 2011-09-28T02:45:20+01:00 2011-09-28T02:45:20+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/5979 FSD به دنبال خداحافظی فرهاد مجیدی از تیم ملی فوتبال ایران، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی با انتشار بیانیه‌ای موافقت خود را با تصمیم مجیدی اعلام کرد. در این بیانیه که توسط خسرو والی‌زاده مدیر رسانه‌ای تیم ملی در سایت فدراسیون فوتبال منتشر شده آمده است: " به رغم اینکه من همچنان معتقدم فرهاد مجیدی درحال حاضر همچنان می تواند در سطح تیم ملی فوتبال ایران بازی کند، اما ضمن احترام به تصمیم شخصی ایشان مبنی بر کناره گیری از فوتبال بین المللی، آن را می پذیرم." " برای من و کادر فنی تیم ملی باعث خر به دنبال خداحافظی فرهاد مجیدی از تیم ملی فوتبال ایران، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی با انتشار بیانیه‌ای موافقت خود را با تصمیم مجیدی اعلام کرد.


 در این بیانیه که توسط خسرو والی‌زاده مدیر رسانه‌ای تیم ملی در سایت فدراسیون فوتبال منتشر شده آمده است:

 " به رغم اینکه من همچنان معتقدم فرهاد مجیدی درحال حاضر همچنان می تواند در سطح تیم ملی فوتبال ایران بازی کند، اما ضمن احترام به تصمیم شخصی ایشان مبنی بر کناره گیری از فوتبال بین المللی، آن را می پذیرم."

 " برای من و کادر فنی تیم ملی باعث خرسندی بود که با او به عنوان یک بازیکن حرفه ای خوب کار کنیم. ما برای فرهاد مجیدی در ادامه دوران بازیگریش در سطح باشگاهی آرزوی موفقیت می کنیم."

]]>
به نحوه دست دادن بیشتر توجه کنیم ... 2011-09-16T09:51:09+01:00 2011-09-16T09:51:09+01:00 tag:http://fsd.mihanblog.com/post/5977 FSD به نحوه دست دادن بیشتر توجه کنیم ... حتماً از تاثیر اولین برخورد در طرف مقابل آگاه هستید. فکر می کنید اولین چیزی که به طرف مقابلتان نشان می دهد کـه چـه نـوع آدمـی هسـتـیـد چیـسـت؟ بــله، نـحوه دســت دادنتــان ... پس سـعی کنـیـد همیشه سفت و محکم و اما مهربانانه دست بدهید، این باعث میشـود کـه در اولین برخورد روی فرد مقابل تاثیر خوبی بگذارید. آنچه در این ایمیل تقدیم شما دوستان خوب پرشین استار می شود بعد از بررسی و دقــت زیاد روی این موضوع حاصل شده بطوریکه دست دادن را به پنج گروه تقسی به نحوه دست دادن بیشتر توجه کنیم ...

حتماً از تاثیر اولین برخورد در طرف مقابل آگاه هستید. فکر می کنید اولین چیزی که به طرف مقابلتان نشان می دهد کـه چـه نـوع آدمـی هسـتـیـد چیـسـت؟ بــله، نـحوه دســت دادنتــان ... پس سـعی کنـیـد همیشه سفت و محکم و اما مهربانانه دست بدهید، این باعث میشـود کـه در اولین برخورد روی فرد مقابل تاثیر خوبی بگذارید. آنچه در این ایمیل تقدیم شما دوستان خوب پرشین استار می شود بعد از بررسی و دقــت زیاد روی این موضوع حاصل شده بطوریکه دست دادن را به پنج گروه تقسیم بندی کردیم که هر کدام نشاندهنده ی نوعی شخصیت است که امید است مورد استفاده قرار گیرد.
]]>